چگونه از وزن کاذب آب در بدن خلاص شویم

اکتبر 18th, 2018 بدون دیدگاه »

گاهی به خود می‌آیید و می‌بینید که در عرض تنها یک شب وزن شما به میزان قابل توجهی اضافه شده است. انگشتان ورم کرده، مفاصل سفت،‌ احساس خستگی، نفخ معده، همگی از علائم افزایش وزن ناشی از تجمع آب در بدن هستند. برای خلاصی از این افزایش وزن آزاردهنده به نکاتی که در ادامه مطلب به آنها می‌پردازیم، توجه کنید.

weight_gain

ادامه مطلب

4 حرکت پیلاتس برای داشتن بازوان زیباتر و قوی‌تر

اکتبر 17th, 2018 بدون دیدگاه »

پیلاتس یعنی ورزش هماهنگی برای از بین بردن دردهای بدن و زندگی راحت‌تر. ورزش‌های بازو و دست که در ادامه مطلب به شما معرفی می‌کنیم، شاید ساده به نظر برسند اما اگر این حرکات رو درست انجام بدهید، اثرات شگرفی برای کل فعالیت‌های روزانه شما برجای می‌گذارند زیرا باعث تقویت دست‌ها و قدرت بدنی شما می‌شوند.

Arm-Pilates

ادامه مطلب

خوراکی‌هایی که ویتامین K فراوان دارند

اکتبر 16th, 2018 بدون دیدگاه »

در مقابل زرق و برق سایر ویتامین‌ها، ویتامین K از دید بسیاری از افراد پنهان و مهجور مانده است. اما واقعیت این است که این ویتامین جایگاه بسیار مهمی در زندگی ما دارد.

Foods-High-in-Vitamin-K

ادامه مطلب

دقیقاً چقدر طول می‌کشد تا وزن کم کنیم؟

اکتبر 15th, 2018 بدون دیدگاه »

بالاخره دانشمندان پاسخی برای این پرسش تمام کسانی که سعی در کاهش وزن و رسیدن به وزن سالم دارند، پیدا کرده‌اند. در ادامه مطلب به این موضوع می‌پردازیم.

How-Long-Diet-to-Lose-Weight ادامه مطلب

چرا مغز نمی‌خواهد شما ورزش کنید؟!

اکتبر 14th, 2018 بدون دیدگاه »

یک دلیل بیولوژیکی برای اینکه چرا خیلی‌ها ترجیح می‌دهند به جای ورزش کردن روی کاناپه دراز بکشند وجود دارد. در ادامه مطلب به شما می‌گوییم که این دلیل چیست و چگونه می‌توان بر آن غلبه کرد.

Brain-Never-Wants-You-to-Exercise

ادامه مطلب

همه چیز درباره آب کرفس

اکتبر 13th, 2018 بدون دیدگاه »

کرفس نه تنها حاوی آنزیم‌ها و آنتی‌اکسیدان‌های فراوانی است، بلکه مواد معدنی ضروری و ویتامین‌های زیادی مثل فولات، پتاسیم، ویتامین B6، ویتامین C و ویتامین K  نیز دارد. همچنین یک آبرسان خوب برای بدن است زیرا بیشتر کرفس از آب تشکیل شده است.

Benefits-of-Celery-Juice

ادامه مطلب

مضرات رژیم کاهش وزن کتو

اکتبر 11th, 2018 بدون دیدگاه »

اخیراً استفاده از رژیم کاهش وزن کتو یا رژیم کتوژنیک در بین کسانی که می‌خواهند کاهش وزن سریع داشته باشند رواج زیادی پیدا کرده است. اما مانند همه رژیم‌های دیگر که با ادعای کاهش وزن سریع،‌ عوارضی رو در پی دارند، این نوع رژیم نیز مضراتی دارد که در ادامه مطلب به آنها اشاره می‌کنیم.

Keto-Diet

ادامه مطلب

چگونه درهر شرایطی فعال باشیم

اکتبر 10th, 2018 بدون دیدگاه »

شاید به همه شرایط زندگی و کاری خود کنترل نداشته باشیم اما می‌توانیم بخش‌هایی از زندگی رو تحت کنترل خود درآوریم. مثلاً شاید مشغله ما در زندگی آنقدر زیاد باشد که فرصت حضور در باشگاه ورزشی رو نداشته باشیم اما می‌توانیم تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنیم که به فعالیت بدنی بیشتر منجر می‌شوند. چگونه؟ این کار خیلی آسان‌تر از آن است که فکرش رو می‌کنید. در ادامه مطلب به این موضوع می‌پردازیم.

Have-a-More-Active-Commute

ادامه مطلب

مصرف کپسول مکمل زردچوبه با آسیب کبدی در ارتباط است

اکتبر 9th, 2018 بدون دیدگاه »

خیلی از افراد تصور می‌کنند که گیاهی بودن یک مکمل مثل مکمل زردچوبه، تضمین‌کننده ایمنی و بی‌خطر بودن آن مکمل است و نیازی به مشورت با پزشک برای مصرف آن مکمل گیاهی نیست. مکمل زردچوبه مدتیست که مورد توجه و محبوبیت قرار گرفته است زیرا گفته می‌شود که به دلیل خاصیت ضد التهاب خود، اثرات ضد سرطانی داشته و از بیماری قلبی و آلزایمر جلوگیری می‌کند. اما تحقیقات نشان می‌دهند که مکمل زردچوبه آنقدرها هم که به نظر می‌آید بی‌خطر نیست.

Turmeric-Supplements

ادامه مطلب

آنچه باید درباره جدیدترین رژیم کربوهیدراتی بدانید

اکتبر 8th, 2018 بدون دیدگاه »

برخی از افراد مصرف کربوهیدرات رو مساوی با چاقی می‌دانند و به همین جهت به سراغ رژیم‌هایی مثل رژیم کتو می‌روند که در ان میزان کربوهیدرات کم و میزان چربی زیاد است. اما اخیراً شیوه جدید رژیمی اعلام وجود کرده است که مورد توجه عاشقان نان و برنج قرار گرفته است. این رژیم، نوعی رژیم جدید کربوهیدراتی است.

The-Super-Carb-Diet

ادامه مطلب