نکات ورزشی » رژیم غذایی یکا

نکات ورزشی

چند اسکوآت انجام بدهیم تا به نتیجه برسیم؟

آگوست 19th, 2018

کلید نتیجه گرفتن از اسکوآت این است که بدانید چگونه اسکوآت رو به شکل صحیح و مؤثر انجام بدهید. مخصوصاً اگر می‌خواهید عضلات باسن رو تقویت کنید باید نکات مهمی رو مد نظر قرار بدهید.

How-Many-Squats

ادامه مطلب

وقت آن رسیده که با چند حقیقت ورزشی آشنا شوید (قسمت دوم)

آگوست 15th, 2018

در پست قبلی نکات ورزشی که با کلیک بر روی این قسمت می‌توانید آن رو بخوانید، با شما از حقایق ورزشی صحبت کردیم که گرچه تا حدودی خشن و ناخوشایند به نظر می‌رسند اما حقیقت ورزش هستند و اگر بتوانیم با این حقایق کنار بیاییم، قطعاً در ورزش به موفقیت می‌رسیم.

Truths-About-Exercise

ادامه مطلب

وقت آن رسیده که با چند حقیقت ورزشی آشنا شوید (قسمت اول)

آگوست 12th, 2018

بسیاری از ما که تصمیم به کاهش وزن داریم سعی می‌کنیم که ورزش رو به یک عادت در زندگی خود تبدیل کنیم. برخی از ما به اهداف ورزشی خود رسیده‌ایم و برخی هنوز نه اما در هر صورت باعث افتخار است که ورزش رو رها نمی‌کنیم و برای اینکه به خود افتخار کنیم لازم نیست که بهترین و عالی باشیم. ورزش منظم دارای فواید بسیاری برای ذهن و جسم ما است و خیلی از این فواید حتی قبل از اینکه به هدف برسیم، بدن ما رو تحت تأثیر قرار می‌دهند.

Hard-Truths-About-Exercise

ادامه مطلب

کودکانی که فعالیت بدنی دارند، نتایج بهتری در درس به دست می‌آورند

آگوست 8th, 2018

یک تحقیق جدید که بر روی کودکانی که به فعالیت بدنی و ورزشی می‌پردازند صورت گرفته است نشان می‌دهد که این کودکان در درس به موفقیت بیشتری نسبت به کودکانی که فعالیت بدنی ندارند، می‌رسند.

Children-Exercising-at-School

ادامه مطلب

ورزش در دفتر کار

آگوست 5th, 2018

تنها چیزی که برای ورزش در دفتر کار خود نیاز دارید صندلی و کمی وقت است. در ادامه مطلب درباره 4 حرکت آسان ورزشی که مناسب برای دفتر کار هستند رو به شما معرفی می‌کنیم.

Office-Exercises

ادامه مطلب

نکات ایمنی ورزشی در فصل تابستان (قسمت دوم)

آگوست 1st, 2018

در پست قبلی نکات ورزشی که می‌توانید با کلیک بر روی این قسمت، مطالعه کنید با شما از برخی نکات ایمنی ورزشی در فصول گرم سال صحبت کردیم. در ادامه مطلب به سایر نکات در این زمینه، می‌پردازیم.

Summer-Workout-Dangers

ادامه مطلب

نکات ایمنی ورزشی در فصل تابستان (قسمت اول)

جولای 29th, 2018

درست مانند زمستان که ورزش در آن با مخاطراتی همراه است و باید نکات ایمنی رو مد نظر قرار داد، ورزش در تابستان نیز همین ویژگی رو دارد. در ادامه مطلب درباره مهمترین نکات ایمنی که باید در ورزش در فصول گرم سال مورد توجه قرار گیرند، صحبت می‌کنیم.

Summer-Workout-Dangers

ادامه مطلب

اثر جویدن آدامس بر فعالیت ورزشی

جولای 25th, 2018

جویدن آدامس، هم اثرات جسمی دارد و هم اثرات ذهنی. تحقیقات نشان می‌دهند که جویدن آدامس در حین پیاده‌روی، ضربان قلب رو هم در زنان و هم در مردان بالا می‌برد و در نتیجه با این کار می‌توان انرژی بیشتری در پیاده‌روی سوزاند.

Chewing-For-Healthier-Workout

ادامه مطلب

روش‌هایی برای بهره‌وری بیشتر از ورزش اسکوآت

جولای 22nd, 2018

اسکوآت به خودی‌خود ورزش بسیار خوبی برای تقویت عضلات ساق پا، باسن و ران و هسته بدن است. اما اگر بتوانیم آن رو به شکل‌های مختلف انجام داده و در آن تنوع ایجاد کنیم، هم برای خود ما خسته‌کننده و تکراری نمی‌شود و هم نتایج بیشتر و بهتری از اسکوآتی که انجام می‌دهیم، خواهیم گرفت.

Upgrade-Your-Squat

ادامه مطلب

چالش 4 هفته‌ای ورزش پلانک

جولای 18th, 2018

به چالش پلانک خوش آمدید! برای هر روز از هفته و به مدت 4 هفته، پلانک‌های متنوعی رو برای شما در نظر گرفته‌ایم که برای شکل‌دهی به بدن و پیکرتراشی، بسیار مفید هستند. اگر مبتدی هستید هر حرکت رو تنها به مدت 30 ثانیه نگه داشته و به مرور به یک تا دو دقیقه برسانید. حرکات رو برای هفت روز هفته به شما معرفی می‌کنیم. به مدت 4 هفته به این چالش ادامه بدهید.

Plank-Challenge

ادامه مطلب