نکات ورزشی

چند بار در هفته ورزش هوازی انجام بدهیم تا وزن‌مان کم شود؟

فوریه 17th, 2019

اگر می‌خواهید بدانید که چند دقیقه باید ورزش هوازی انجام بدهید تا به نتیجه دلخواه رسیده و وزن کم کنید، باید ابتدا چند عامل رو که در این زمینه نقش ایفا می‌کنند، مد نظر قرار بدهید. قانون طلایی کاهش وزن این است که باید انرژی که در ورزش می‌سوزانیم بیشتر از انرژی باشد که در اثر غذا خوردن وارد بدن خود می‌کنیم.

How-Much-Cardio

ادامه مطلب

فواید دویدن

فوریه 13th, 2019

در زندگی پرمشغله امروز، پیدا کردن انگیزه برای ورزش کار ساده‌ای به نظر نمی‌رسد. اما دویدن چه از نظر جسمی و چه از نظر روحی آنقدر مفید است که ارزش آن رو دارد که بهانه‌ها رو کنار گذاشته و هر روز به آن پرداخته شود. اگر به دنبال انگیزه برای دویدن می‌گردید، ادامه مطلب رو که در آن به فواید دویدن می‌پردازیم، مطالعه کنید.

Reasons-to-Start-Running

ادامه مطلب

چند مرتبه شنای سوئدی انجام بدهیم تا به نتیجه برسیم؟

فوریه 10th, 2019

شنای سوئدی یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال بهترین حرکات برای تناسب اندام است. این ورزش نیاز به وسیله ورزشی نداشته و در هر مکانی قابل انجام است. اگر می‌خواهید فقط یک حرکت ورزشی انجام بدهید، بهتر است که آن  حرکت، شنای سوئدی باشد که تمام عضلات بدن رو به فعالیت وادار می‌کند. اما باید دقت کنید که این حرکت رو درست انجام بدهید تا نتیجه‌بخش باشد.

How-Many-Push-Ups

ادامه مطلب

6 حرکت ورزشی با توپ بدنسازی برای تقویت هسته بدن

فوریه 6th, 2019

هسته بدن، تکیه‌گاه بدن و پایه قدرت بدنی است. توپ بدنسازی ما رو مجبور می‌کند که هسته بدن رو به کار بگیریم و تعادل بدن رو به چالش بکشیم. در ادامه مطلب درباره چند حرکت برای تقویت هسته بدن با کمک توپ بدنسازی صحبت می‌کنیم.

Medicine-Ball-Exercises

ادامه مطلب

مواقعی که انجام ورزش اینتروال شدید یا HIIT خطرناک است

فوریه 3rd, 2019

بی‌جهت نیست که ورزش اینتروال شدید یا HIIT یکی از مهمترین ورزش‌های سال 2019 معرفی شده است. این ورزش سطح ورزشی شما رو بالا برده و مقدار زیادی انرژی رو در مدت زمان کوتاهی می‌سوزاند. در نتیجه یکی از روش‌های ورزشی مورد علاقه کسانی است که می‌خواهند وزن کم کنند. اما این ورزش برای برخی از افراد یا به عنوان ورزشی که هر روز انجام شود، مفید نیست. در ادامه مطلب، نگاهی به مواقعی که نباید ورزش اینتروال شدید انجام داد، می‌اندازیم.

Hiit

ادامه مطلب

حرکات کششی آسان برای کسانی که پشت میز نشین هستند

ژانویه 30th, 2019

اگر در استخوان لگن، عضلات ران، شانه‌ها، سینه، ‌کمر یا گردن احساس گرفتگی و خشکی می‌کنید، باید بدانید که خیلی‌ها مثل شما با همین مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنند. گاهی این دردها ناشی از ورزش هستند اما یکی از اصلی‌ترین دلایل بروز چنین مشکلی، یکجانشینی و کار طولانی‌مدت به صورت نشسته است.

Sedentary-Lifestyle

ادامه مطلب

در طول ورزش با دهان نفس بکشیم یا با بینی؟

ژانویه 27th, 2019

برای فعالیت بدنی به اکسیژن نیاز داریم تا عضلات ما بتوانند به درستی عمل کنند. اکثر ما فکر می‌کنیم که تنفس صحیح رو بلد هستیم زیرا هر روز به طور ناخودآگاه نفس می‌کشیم. اما اگر روش تنفس صحیح رو بدانیم، می‌توانیم بهترین نتیجه رو از ورزشی که انجام می‌دهیم، بگیریم. در واقع این یک ضرورت جدانشدنی از ورزش است.

Breathing-During-Exercise

ادامه مطلب

چند حرکت مفید برای تقویت عضلات شکم و هسته بدن

ژانویه 23rd, 2019

کافیست که روزانه 15 دقیقه برای حرکاتی که در ادامه مطلب به شما معرفی می‌کنیم، وقت بگذارید تا عضلات شکم شما ساخته شده و قوی و محکم شوند.

AB-Exercise

ادامه مطلب

انرژی‌سوزی با یوگا

ژانویه 20th, 2019

این حرکات یوگا عضلات اصلی بدن رو هدف قرار داده و انرژی‌سوزی در کل بدن رو افزایش می‌دهند. خیلی از افراد، یوگا رو یک ورزش راحت می‌دانند. برخی نیز از حرکات کششی یوگا برای تمدد اعصاب استفاده می‌کنند. اما کمتر کسی به یوگا به عنوان ورزشی چربی‌سوز نگاه می‌کند. اما حقیقت یوگا ممکن است باعث شگفتی شما شود.

Burn-Fat-With-Yoga

ادامه مطلب

چگونه چاقی بازوها رو با ورزش از بین ببریم؟

ژانویه 16th, 2019

شکل بازوها در ظاهر ما اثر زیادی دارد. در ادامه مطلب با ورزش‌هایی آشنا می‌شوید که به خوش‌تراشی بازوهای شما کمک می‌کنند.

Lose-Arm-Fat

ادامه مطلب