قوانین استفاده از رژیم یکا

این وب سایت در نظر دارد با ارائه روشی آسان و نوین در کاهش وزن با هدف حفظ سلامت جسمی – روحی،از طریق ارائه مقالات علمی و آموزشی در جهت ارتقاء آگاهی شما نسبت به مواد غذایی و بدن خود، به کاربران در فضای اینترنت جهت کاهش وزن کمک نماید. با استفاده از وب سایت ما، شما با این قوانین و مقررات استفاده از سایت ("قوانین و مقررات") موافقت نموده اید. لذا لطفاً آنها را بادقت بخوانید. اگر سوالی در این مورد داشتید حتماً به info@yeka.ir ایمیل بزنید.

شرایط و قوانین استفاده از سایت

شرکت سلامت بانان پارسیان فردا (که از این به بعد شرکت یا ماخوانده می شود)، وب سایت های www.yeka.ir، تمامی نسخه های موبایل و تبلت آن (و هر آنچه در آینده به خدمات و محصولات آن افزوده شود) را اداره می کند. این قوانین و مقررات به استفاده شما از تمامی موارد ذکر شده، قابل تعمیم و اعمال است. با پذیرفتن این قوانین، شما (که از این به بعد کاربر یا شما خوانده می شود) تمامی قوانین استفاده از این سایت، و سایتها و خدمات جانبی را قبول خواهید کرد. اگر با هر کدام از مواد این قوانین و مقررات مخالف هستید لطفا در سایت ما ثبت نام نکنید.

استفاده هایی که مجازید از سایت بکنید

این سایت رژیم غذایی آنلاین جهت کاهش وزن ارائه می دهد. با پذیرفتن این شرایط شما می پذیرید که:
- یک فرد حقیقی هستید. برای عضویت در سایت حداقل 19 سال سن دارید.
- این اختیار را دارید که با یک شخصیت حقیقی و یا حقوقی روابط قانونی بر قرار کنید.
- استفاده شما از این سایت (همواره) پیرو این قوانین و مقررات خواهد بود.
- اگر می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید:

  • - شما فقط می توانید یک حساب کاربری برای استفاده شخصی خود ایجاد کنید.
  • - شما باید رمز عبور خود را محافظت کنید و در هر حال این را به خاطر داشته باشید که شما مسئول حفاظت از حساب کاربری خود هستید و تنها شما یا کسی که خودتان به او دسترسی داده اید، حق دسترسی به حساب کابریتان را دارید.
  • - شما تضمین می کنید که اطلاعات کاربری وارد شده توسط شما صحیح، دقیق، به روز و کامل هستند. و این اطلاعات فقط و فقط مربوط به شخص شما هستند.

- شما می پذیرید که ممکن است در ارائه خدمات ما هر لحظه مشکلات ناخواسته ای پیش بیاید. با وجود اینکه ما تمام تلاشمان را به کار می گیریم تا خدمات بر خط ما همیشه ارائه شوند، ولی این امکان وجود دارد که مشکلاتی از قبیل، و نه فقط محدود به، تعمیر و نگهداری سایت باعث شوند تا سرویس غیرقابل دسترسی شود. شما به این قضیه اشراف دارید که ممکن است یکا بر دلایل قابل کنترل و غیر قابل کنترل سرویس ما غیر قابل دسترسی، معلق و یا تعطیل شود. یکا حق گرفتن دسترسی از فرد یا افرادی را به سایت و همه سرویس های مربوطه را در هر زمانی و به هر دلیلی برای خود محفوظ نگه می دارد.

مالکیت سایت

محتوا و اطلاعات موجود در این وب سایت و همچنین نرم افزارها و تکنولوژی های استفاده شده هر دو از دارایی های سایت یا کسب و کارها و یا دیگر شرکای ما می باشند. شما موافقت می کنید که تا به هیچ گونه تغییر، کپی برداری، تکثیر، انتقال، نمایش، باز تولید، نشر و تولید کارهای مشابه از این محتوا نکنید. و همچنین تلاش برای فروش هیچ گونه اطلاعات، نرم افزار، محصولات و یا خدمات موجود در سایت و یا مربوط به وب سایت نکنید.

امن بودن اطلاعات

از آنجایی که ما امن بودن یا نبودن اینترنت و یا شبکه ای که شما برای اتصال استفاده می کنید را کنترل نمی کنیم، مسئولیتی در مورد امن بودن انتقال داده های شما به سایت متوجه ما نیست و نخواهد بود.

رفتار شما در سایت ما

سایت ما یک دارائی خصوصی است. تمامی تبادلات در این سایت باید قانونی باشد و با این قوانین همخوانی داشته باشد. اگر رفتار شما (قضاوت در مورد رفتار شما با ماست) سایر کابران را از استفاده از سایت محروم کند یا آن را محدود کند، ما اختیارات شما را صلب خواهیم کرد و در پی راه حل های دیگر خواهیم بود.

فعالیتهای زیر به شدت در سایت منع شده اند و مواردتخلف ازقوانین را تشکیل می دهند، لطفاً در هیچ کدام از فعالیتهای زیر شرکت نکنید:

- ثبت و درج عمدی هر گونه اطلاعات غلط، تقلب و یا تحریف اطلاعات حساب کاربری یکا و تلاش برای ایجاد چند حساب کاربری یکا؛
- دسترسی و یا تلاش برای دسترسی به اطلاعاتی که مربوط به شما نیست، برای مثال تلاش برای ورود به سرورها یا ورود به حساب کاربری که مجوزی برای دسترسی به آن ندارید؛
- تلاش برای اندازه گیری یا امتحان میزان امنیت و تنظیمات سایت (بدون داشتن مجوز)؛
- دستکاری و دخالت در کارکردهای هر بخش، صفحه یا قسمتی از سایت که به درستی کار می کند و همچنین تمامی سرویسهایی که توسط یکا طراحی و عرضه می شوند؛
- تلاش برای دخالت در ارائه خدمات به هر کاربری توسط یکا به هر طریقی، شامل (به این موارد محدود نمی شود) ویروسی کردن سایت و یا تلاش برای آور لود کردن سرور یا اسپم کردن، ....
- استفاده از سایت و یا بخشی از محتوای آن برای تبلیغات یا استفاده برای هرگونه کاربرد تجاری، سیاسی و یا مذهبی و یا برای رقابت مستقیم و غیر مستقیم با یکا؛
- دسترسی، نظارت و کپی هرگونه محتوای اطلاعاتی از این سایت (توسط روبات، عنکبوت، اسکراپر و یا سایر وسایل اتوماتیک یا هر فرآیند دستی) به هرمنظوری بدون داشتن اجازه نامه کتبی؛
- انجام هر فعلی که منجر به افزایش بسیار زیاد تقاضا در سرویسهای ما شود یا بار بسیار زیاد و غیر منطقی بر سرورها و تکنولوژیهای مورد استفاده ما ایجاد کند (تشخیص این مورد بر عهده ما خواهد بود)؛
- گردآوری هرگونه محتوا و اطلاعاتی از سایت ( با استفاده از لینکها یا سایر واسطهای دیجیتالی یا نگهداری هرگونه کارنامه فیزیکی از میزان معاملات انجام شده در این سایت) بدون اجازه کتبی ما برای استفاده های تجاری؛
- انجام عملیات غیر قانونی بر علیه اعتبار یکا و یا منافع ما، کسب و کارهای طرف قرارداد ما و یا سرویس های ارائه شده از طرف ما؛

تغییر این قوانین استفاده

ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در هر زمانی تغییر و اصلاح را در متن این قوانین و مقررات اعمال نموده و یا بخشی از آن را حذف و یا قسمتی را به آن اضافه نماییم. شما می باید این قوانین و مقررات را بصورت دوره ای و جهت آگاهی از این تغییرات مطالعه نمایید. با استفاده از این وب سایت، بعد از اعمال تغییرات به قوانین و مقررات، شما این تغییرات را پذیرفته اید، حتی اگر آن را مطالعه ننموده باشید. اگر با این شرط موافق نیستید، نباید از وب سایت ما استفاده کنید و اگر در حال استفاده هستید می باید هماهنگی لازم جهت ابطال عضویت خود انجام دهید.

حقوق معنوی یکا

هر آنچه که در این سایت قرار دارد تحت مالکیت اختصاصی یکا است یا با اجازه از آن استفاده می شود. هرگونه کپی برداری، تکثیر، انتقال، نشر مطلب، لینک کردن، و یا ایجاد هر گونه تغییری در این سایت و کلیه میکروسایتهای آن منع قانونی دارد. نقض هر یک از این ملزومات منجر به تخلف از قانون حمایت از حقوق معنوی می شود و پیگرد قانونی دارد.

ارتباطات با سایر کاربرها

یکا در برخی از موارد به شما اجازه می دهد تا با سایر کاربران سایت، در فروم ها، مباحث، اتاقهای گفتگو یا هر گونه ارتباط دهنده دیگری (به طور کلی واسطه ارتباطی) در ارتباط باشید. یکا این حق را خواهد داشت که این گفتگوها را در هر زمانی و به هر دلیلی (چه برای کنترل همخوانی این محتوا با قوانین سایت و چه برای تعیین رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران) نظارت کند. همچنین یکا این حق را خواهد داشت تا مطالبی که از طرف شما در هر یک از این وسایل ارتباطی قرار می گیرد را درصورت مغایرت با قوانین سایت حذف کند. هر گونه نظر، تفسیر، مطلب، نقد و -(به طور کلی آنچه از طرف شما) در سایت منتشر شود، صرفاً نظر نویسنده می باشد و یکا هیچ تاییدی بر مطالب موجود در این وسایل ارتباطی ندارد.

نکات مربوط به سلامتی شما

کاربر محترم باید توجه داشته باشید سایت یکا با تمامی محتویات آن، یک مجموعه درمانی نمی باشد، بنابراین در این سایت تشخیص های پزشکی و توصیه های درمان بیماری ارائه نمی گردد. همچنین هیچ یک از محتویات ارائه شده در سایت نباید به عنوان مشاوره و یا تشخیص بیماری شما تعبیر شود و اطلاعات علمی ارائه شده در سایت نیزنباید به عنوان یک جایگزین برای مشاوره پزشک و یا درمان تلقی گردد.

از شما درخواست میشود قبل از آغاز هرگونه رژیم غذایی لاغری، از عدم ابتلای خود به بیماری های خاص، اعم از بیماری های قلبی-عروقی، بیماری های مربوط به مغز و اعصاب، بیماری های روحی-روانی، دیابت، بیماری های مربوط به فشار خون و یا کم خونی، مشکلات سوءهاضمه، بیماری های معدوی، رودوی، کلیوی، انواع آلرژی و حساسیت، مشکلات و بیماری های داخلی، بیماری های تنفسی، هر نو بیماری های خاص دیگری و همچنین باردار نبودن خود اطمینان حاصل نمایید.

در صورت عدم اعلام سوابق بیماری و بروز هر نوع مشکل و بیماری، هیچ مسئولیتی اعم از مدنی، حقوقی و کیفری بر عهده ما نمی باشد. شما با ثبت نام در سایت یکا رضایت کامل خود را از انتخاب این شیوه تغذیه اعلام می نمایید و صراحتا به مشاورین تغذیه یکا اذن می دهید تا انواع مشاوره و اقدامات مقتضی را انجام دهند. مقر و معترف می باشید که شرکت از هرگونه مسئولیتی اعم از حقوقی و کیفری، در قبال بیماری های شخصی شما، پیش و پس از رژیم غذایی، صراحتا برائت ذمه شرکت را اعلام می نمایید. شما باید توصیه های مشاورین تغذیه یکا و برنامه غذایی آنان را به دقت اجرا و پیاده نمایید و چنانچه توصیه های مشاورین را به درستی پیاده ننمایید و از این بابت نتیجه مناسب حاصل نشود، شرکت از این حیث هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.

سایر وب سایت ها

گاهی ما برای راحتی شما لینک وب سایت های دیگر را بر سایت خود قرار می دهیم. این کار فقط برای تسهیل اتصال و ارتباط شما انجام شده و یکا هیچگونه مسئولیتی در مورد محتوا و نظریات موجود در آن وب سایت ها ندارد. این لینک بدین معنا نیست که ما صحت و یا دقت مطالب این وب سایتها را پذیرفته ایم. اگر به این وب سایت ها متصل شوید، خودتان مسئولیت آن را به عهده می گیرید.توجه : تیم یکا مجاز است بدون اخذ اجازه مجدد از کاربر قوانین و مقررات را به روز رسانی کند.

Privacy Policy
This Privacy Policy (“Privacy Policy”) describes the policies and practices of Yeka. (“we,” “us,” or “YEKA”) and the choices you have in connection with collection, use and disclosure of your personal information that you provide to us or that may be generated by your use of our Software applications (such as app downloaded from the Apple App Store or Android Play Store) (the “Software”) and online services (the “Service”). This Privacy Policy does not apply to personal information that you provide to us or that we collect from you offline. Please review carefully this Privacy Policy before making any use of the Service. Each use of the Service by you constitutes your consent to the collection, transfer, storage, disclosure and other uses of your personal information as described in this Privacy Policy.
The Privacy Philosophy of YEKA and Security
Your privacy is important to YEKA. We follow generally accepted industry standards to protect the personal information submitted to us, both during transmission and once we receive it. However, due to the nature of Internet communications and evolving technologies, unauthorized entry or use, hardware or software failure, and other factors, the security of user information may be compromised at any time. No method of transmission over the Internet, or method of electronic storage, is 100% secure. We welcome any comments and suggestions for improvement at: support@persistv.com.
Collection of Personal Information
When you register with us (or YEKA), we will receive, store and collect certain personal/non-personal identifiable Information to help show us how our users use the Service. Some of this information you provide to us and other we collect automatically, such as:
Cookies Cookies are small data files sent to your browser when you visit a site. We use cookies to improve the quality of our Service and make the Service easier to use. We do this by storing information (for example, user preferred settings) about a particular user session in cookies in order to provide our user with a seamless experience during a particular session. We use both our own cookies, as well as third-party cookies, to do a few different things:
Essentials Cookies: These cookies are necessary to provide our website/ online service. For example, we or our service providers may use these cookies to authenticate and identify our members when they use our websites and applications so we can provide our service to them. They also help us prevent fraud, maintain the security of our service and to enforce our Terms of Use.
Functionality and Performance Cookies: In a technical sense, this kind of cookie helps us to personalize and enhance user’s online experience with Yeka. For example, they help us to remember user’s preferences and prevent users from re-entering information that user had previously provided (for example, information provided during sign up). We also use these cookies to collect information (such as mostly viewed pages, content viewing patterns, click-through and other information) about our user’s use of the Yeka service so that we can, enhance that data and personalize our website and services and conduct market research.
Advertising Cookies: Ads appearing on the Service may be delivered to you by our advert YEKA partners, who may set cookies on your Device. Such cookies allow the ad server to recognize your Device each time they send you an online advertisement to compile information about you. This information allows ad networks to deliver targeted ads that such networks believe will be of most interest to you. This Privacy Policy covers use of cookies used by YEKA and does not cover the use of cookies by any advertisers. User can configure their browser to delete existing cookies or disable cookies altogether. However, certain features of the Service may not work if cookies are deleted or disabled. So don’t delete them unless it’s very necessary.
Firebase
Firebase events are also integrated for the purpose of Push Notification and Google Sign In. Please read about the privacy policy of the firebase from here
Use of Information
Information collected from you either personally or non-personally identifiable are to provide you with:
How We Share Your Personal Information
We may disclose your personal information to third parties in case/ conditions such as: How You Can Protect Your Privacy
When you submit or make available your personally identifiable and other personal information through the Service, you are giving your consent to the collection, use and disclosure of such information pursuant to this Privacy Policy. If you do not wish that we collect any personally identifiable information from you, please do not provide us with any such information.
Policy towards Children This Site is not directed to children under 18. We do not knowingly collect personally identifiable information from children under 13. If a parent or guardian becomes aware that his or her child has provided us with personal information without their consent, he or she should contact us at support@persistv.com. If we become aware that a child under 13 has provided us with personal information, we will delete such information from our files.
International Transfers
Our Service may be provided using resources and servers located in various countries around the world. Therefore, your personal data may be transferred across international borders outside the country where you use our Service, including countries that do not have laws providing specific protection for personal data or that have different legal rules on data protection. In such cases we take steps to ensure that there is a legal basis for such a transfer and that adequate protection for your personal data is provided as required by applicable law, for example, by using standard agreements approved by relevant authorities (where necessary) and by requiring the use of other appropriate technical and organizational information security measures.
Unsubscribing
If you wish to terminate your account, you may do so by deleting the Application from your device and removing the Application from “Your Apps” in the App Center of your Facebook account. If you terminate your account, your profile will be removed from the Service, however, deletion may not be immediate and YEKA may continue keeping your personal information in its records for audits and other administrative purposes.
Links
The Service may contain links to third parties web sites. While we attempt to provide links to sites that value your privacy, we cannot be responsible for the content or privacy policies of such sites. We encourage you to carefully review the privacy policies of such third parties Web sites linked or provided through the Service prior to any use of such Web sites.
Business Transfers
In the conduct of our business, we may sell certain of our assets. Information collected from users of the Service, including personal information, could be transferred as part of such transaction. By submitting your personal information through the Service, you agree that your information may be transferred to third parties under such or similar circumstances.
Changes to this Privacy Policy
YEKA may occasionally revise this Privacy Policy to reflect changes in its Services and other practices. Therefore, you should review YEKA’s Privacy Policy prior to each use of the Service, particularly each time before you submit your personal information through the Service, so you could be informed of any changes in our privacy practices. At all times, the most current version of our privacy policy will supersede any other versions of our privacy policy. You can determine when the Privacy Policy was last modified by checking the “Last updated” legend at the top of the Privacy Policy. If the policies described in our Privacy Policy change in any material respect, we will notify you by posting the revised policy on our Web site, by email, or by other means that we may choose and as required by applicable law. We may apply changes to information previously collected by us, to the extent permitted by law. If you do not agree to be bound by the terms of the new or modified Privacy Policy, you agree to immediately notify us that your personal information should be deleted. Your continued use of the Service after such changes become effective constitutes your acceptance of any such changes.
How to Contact Us
If you have any questions or comments regarding this Privacy Policy, you can contact us by email at support@persistv.com
General
This Privacy Policy replaces all previous disclosures we may have provided to you about our privacy practices associated with the Service. The examples contained in this Privacy Policy are illustrations only and are not intended to be exhaustive
یکاBMI شاخصی برای افراد بالغ است که با آن وزن سالم نسبت به قد محاسبه می شود. برای کودکان 2 ساله و بالاتر، BMI صدک استفاده می شود. این شاخصی است که با آن وزن مناسب نسبت به قد، سن و جنسیت محاسبه می شود. اگر میزان BMI، بالاتر از حد سلامت باشد فرد در خطر بیماری های مربوط به اضافه وزن، مانند دیابت نوع 2، بیماری های قلبی و بعضی سرطان ها قرار می گیرد.
همانطور که گفته شد BMI بهترین راه ارزیابی وزن سلامت در بزرگسالان است. صدک BMI بهترین روش ارزیابی وزن مناسب در کودکان 2 سال به بالا است. بعضی افراد بزرگسال که بدنی عضلانی دارند ممکن است BMI بالاتر از حد سلامت داشته باشند. در حالی که چربی بسیاری کمی دارند ( مثلا یک بدنساز ). BMI این ورزشکار چاقی را نشان می دهد در حالی که چنین نیست، پس شاخص BMI برای همه کارایی ندارد.
از آنجا که انسان ها در قد و شکل بدن متفاوت هستند، BMI هم وزن طبیعی را نسبت به قد نشان می دهد. BMI بالاتر از حد طبیعی در بزرگسالان، نشان می دهد که سنگین تر از وزن ایده آل هستید. محدوده ی زیر حد طبیعی فقط برای بزرگسالان حساب می شود. نتایج و تفسیر BMI در کودکان متفاوت است.
پایین تر از این حد به این معناست که فرد کمبود وزن دارد. دلایل زیادی برای این نتیجه می تواند وجود داشته باشد. این افراد باید به دنبال افزایش وزن باشند تا سلامت خود را به دست بیاورند.
این محدوده ی وزن مناسب است. اگر برای شما در این محدوده است، یعنی نسبت به قدتان وزن مناسبی دارید. به هر حال این افراد هم باید برنامه ی غذایی سالم به همراه فعالیت بدنی مرتب را دنبال کنند تا هم اندامی متناسب داشته باشند و هم وزنشان از حد طبیعی بالاتر یا پایین تر نیایید.
این اندازه بیش از حد ایده آل است و ممکن است فرد اضافه وزن داشته باشد، یعنی نسبت به قدتان سنگین تر هستید. اضافه وزن، شما را در خطر بیماری های قلبی، سکته مغزی و دیابت نوع 2 قرار می دهد. وقت آن رسیده که واکنش نشان دهید و برنامه غذایی و ورزشی را شروع کنید.
این اندازه در بالاترین حد است و چاقی نام دارد. چاقی، فرد را در خطر بسیاری از بیماری ها قرار می دهد. کاهش وزن خیلی سریع تاثیر مثبت خود روی سلامت این افراد نشان می دهد.
نتایج در کودکان متفاوت است. برای ارزیابی وزن مناسب در کودکان، متخصصان به قد، سن و جنسیت کودک توجه می کنند. نتیجه صدک BMI نام دارد . راهی مناسب برای تشخیص وزن مناسب کودکان است و توسط متخصصان انجام می شود. متخصص با استفاده از آن می تواند به شما بگوید کودک آنطور که انتظار می رفته است رشد کرده یا نه. وقتی صدک BMI کودک مشخص می شود در یکی از این چهار گروه قرار می گیرد: کمبود وزن: زیر صدک 2 وزن سلامت: بین صدک 2 و 90 اضافه وزن: بین صدک 91 و 97 چاق: روی صدک 98 یا بالاتر از آن، بیشتر کودکان باید روی وزن ایده آل قرار داشته باشند. اما اگر کودک بالاتر از محدوده ی طبیعی باشد، باید زیر نظر قرار بگیرد تا به وزن ایده آل برسد. اضافه وزن مشکلاتی را برای سلامت کودک به وجود می آورد. تحقیقات نشان داده کودکان دارای اضافه وزن یا چاق در دوران کودکی و بعدها، دست به گریبان بیماری های مربوط به چاقی هستند. پس اگر کودکی با چنین مشکلی دارید بهتر است هرچه زودتر اقدام کنید. می خواهید بدانید شما در کدام دسته هستید؟ از این لینک محاسبه کنید.